موسسه نیکوکاری م.

حمایت از 0 پروژه

ایجادکننده 0 پروژه

0 دیدگاه

درباره موسسه نیکوکاری مهرآفرین
حمایت از 0 پروژه | عضویت از ۶ خرداد ۱۳۹۴

موسسه مهرآفرین پس از دو سال فعالیت پراکنده در سال 1384 به شکل رسمی توسط خانم فاطمه دانشور فعالیت های نیکوکارانه خود را آغاز کرد. از آن تاریخ تا به امروز ، خانم فاطمه دانشور به همراه همسرشان آقای مهرداد اکبریان قسمتی از سرمایه خود از شرکت سیاحان سپهر آسیا در مهرآفرین به جریان انداختند و به این واسطه بدون کمک هیچ نهاد دیگری تا 3 سال به فعالیت های نیکوکارانه خود ادامه دادند. ایشان خانه پدری را نیز وقف امور خیریه نموده و دفتر عملیاتی مهرآفرین در میدان شهدا ، در حقیقت همین خانه و ارثی است که از پدر به ایشان رسیده است. ایشان همچنین زمین های پدر را در شهرستان تبدیل به شعبات موسسه مهرآفرین پناه عصر نموده است.

تحت پوشش قراردادن خانواده¬های بی سرپرست، خودسرپرست و بدسرپرست، اعطای کمک های مالی عام المنفعه به خانواده های تحت پوشش، ایجاد تسهیلات اشتغال برای خانواده های فوق الذکر ارتقای فرهنگ و بهداشت و درمان خانواده-های تحت پوشش.  نگهداری شبانه روزی از کودکان بی سرپرست و بدسرپرست. تاسیس کلینیک و اورژانس های مددکاری اجتماعی. تاسیس مجتمع ها و مراکز خدمات بهزیستی. مراکز نگهداری کودکان کار و خیابان. ایجاد واحد پژوهش و توسعه جهت خدمات رسانی به افراد فوق الذکر و بررسی آسیب شناسی اجتماعی. انتشار نشریه برای آموزش مهارت های زندگی به مددجویان و اطلاع رسانی به اعضای مهرآفرین. به طور کلی اطلاع رسانی در خصوص آسیب های اجتماعی به عموم. اخذ تسهیلات و وام های بانکی داخلی و خارجی.

در این هدف گذاری تلاش می گردد تا ظرفیت های نیکوکاری در جامعه گردآوری و جذب شده و در جهت توانمند سازی  و آسیب زدایی گروه های هدف به کار گرفته شود ، مخاطره فضاهای پرخطر اجتماعی کاهش پیدا کرده ، و در نهایت به افزایش سرمایه های اجتماعی و ظرفیت توانمندی های جامعه افزایش پیدا کند .

مشخصات مؤسسه :

نام مؤسسه :     مؤسسه مهرآفرین پناه عصر

تاریخ تأسیس :     9/2/1386

شماره ثبت :     21015

گواهینامه  NGO Bench marking

موسسه مهرآفرین در آبان 1387  به دليل شفافيت در عملكرد و گردش مالي موسسه و همچنين نگاه سيستماتيك به امر نيكوكاري موفق به اخذ گواهينامه ي NGO Bench marking از شرکت  SGS گردید. مهرآفرین دومین موسسه در خاور میانه است که این گواهینامه را دریافت نموده است.

حمایت‌های موسسه نیکوکاری مهرآفرین:
call
021-44276930 داخلی ۱۳۰

info@mehrabane.ir

map

تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به پل یادگار امام

پلاک ۸۸۲، طبقه ۳

1453743556

map

گزارش پروژه ها

call

پروژه های جاری

5

call

پروژه های موفق

145

call

تمامی پروژه ها

164

10,419,795,149  ریال

مجموع کل حمایت های جمع شده